Úvahy a názory

V tomto oddílu naleznete články výhradně z pera redakčního týmu. Stejně jako vy, i my jsme kdysi začínali, řešili jsme problémy spojené s našimi specifickými zálibami, ztráceli se ve slepých uličkách a hledali sami sebe. Možná vám naše úvahy a názory pomohou na vaší vlastní cestě.

Malá úvaha o velké nezodpovědnosti

K napsání této úvahy mne dovedla slečna, kterou je možné najít pod ID čubka na blogu otrokar.cz, a která prezentuje své názory tamtéž. Dost důrazně nabádá nováčky k tomu, aby si dělali BDSM po svém, nedbali rad starších a zkušenějších, a nenechali si do ničeho kecat.

Číst dál...

Ateliér poprvé a po dvou letech

„Sejdeme se tam v 6 hodin“. Tak zněla domluva. Jsou to už asi dva roky, kdy jsem poprvé zavítala do Ateliéru. Po nějaké době strávené na chatovacích serverech jsem si totiž řekla, že je na čase poznat děsivé úchyly i v reálu. Měla jsem štěstí a známá mi slíbila, že mě vezme do nějakého tajemného klubu.

Číst dál...

Jsem málo dominantní?

A přeci je jejich příběh velice podobný. Na úvodní větě ztroskotal jejich vztah, do kterého vkládali své naděje a city. A já se v duchu sama sebe ptám: “Kde se stala chyba?”

Číst dál...