Subíku, na slovíčko

Text především pro submisivní může, kterým může poskytnout malý „návod“ co dělat a nedělat při hledání dominy.

Článek převzat s laskavým svolením autorky Liiny.

Submisivní muž hledající dominantní partnerku to nemá a nikdy neměl snadné. Jaká je tedy situace? Běžná… Spousty subíků, co si stěžují, že nemůžou najít dominantní ženu..Neměla by to být profesionálka, měla by to dělat pro zábavu… ale pokud takovou potkají (ono jich není málo), tak se k ní chovají právě jako k té profesionálce… Vysypou na ni svoje představy a žádají jejich naplnění.

Zajímalo by mne, jestli kdyby se jim jednalo o klasický sex, by stejným způsobem oslovili nějakou ženu, třeba někde na ulici a zeptali se jí, jestli se s nimi nechce vyspat…

Chlapi myslete – pokud to někdo nedělá pro prachy, dělá to proto, že je to jeho zaměření a nedělá to tedy s každým kdo si řekne! Dominantní žena není na světě proto, aby se starala o potřeby každého subíka, který ji osloví! Takže se ji pokuste zaujmout stejně, jako byste měli zaujmout kteroukoliv ženu.

Buďte milí, inteligentní, příjemní společníci a nevnucujte se, nelouděte a nežádejte v první větě přijetí do služby. Je to stejné, jako byste v první větě žádali o sex. Pokud si to neuvědomujete, BDSM o sexu je! Tedy nejen, ale z velké části a z té, na kterou myslíte při hledání Paní, je o sexu jenom:-))))

Přesto však profiny jsou potřebné a mají svoje opodstatnění. Jsou často jedinou možností jak si mohou někteří muži „přijít na své“. Třeba proto, že stálý vztah s dominantní ženou nemohou, nebo i nechtějí navázat. Placené služby jsou pro ně pak východiskem. Profesionálním dominám nelze upřít serióznost v jednání, kdy nezakrytě dávají najevo něco za něco… Peníze za.. iluzi…

Pokud mohou profesionálky nabídnout služby na klientem požadované úrovni, včetně odpovídajících prostor, pomůcek, a vlastních schopností a znalostí, je vše v pořádku. Ovšem na chatu se takovéto profesionálky (v každém smyslu toho slova) příliš často nevyskytují a také většinou neinzerují v seznamkách – nemají to totiž zapotřebí.

Mnohem častěji tam můžete narazit na ženy, které rozhodně popírají, že by byly profesionálními dominami, přesto ohodnocení své pozornosti vyžadují – buď přímo finanční, nebo ve formě hmotných statků. Bohužel v drtivé většině nemají – na rozdíl od profesionálek – co nabídnout.

Ani pomůcky, ani praktické zkušenosti a už vůbec ne ochotu nést odpovědnost ve smyslu SSC (Safe, Sane, onsensual – bezpečně, s rozumem a se souhlasem). Mají jen touhu po penězích a nezměrnou aroganci je požadovat.....

Kupodivu velmi často jsou jejich podnikatelské záměry submisivními muži akceptovány. Už jen proto, že jim svoje požadavky předkládají zabalené do příslibu vztahu a neposlední řadě i proto, že akceptují jakoukoliv formu konverzace a jsou ochotny vést na chatu se subíkem hovory masturbačního charakteru, nebo poskytovat tzv. „emailový výcvik“ čímž ho samozřejmě vhodně navnadí.

V posledních týdnech jsem mluvila s několika subíky, kteří zcela evidentně narazili na tutéž „dominu“, která také hodně inzeruje. Prý hledá trvalý vztah…

S požadavkem peněz vyrukuje až po nějaké době, kdy udržuje s adeptem telefonický a mailový kontakt. Samozřejmě zdůrazní, že není profina a nedělá to za peníze, ale přesto by ráda, kdyby jí potenciální partner vyplatil 5000, ndash; jako důkaz, že to myslí vážně a seriozně, protože již byla mnohokrát zklamaná…

V nepříliš pozitivním světle takovýchto skutečností se tedy často znechucení submisivní muži ptají, jak si najít dominantní partnerku. Buď na stálý vztah, nebo na občasná setkání.

Hledají ji na chatu, ale většinou tak, že osloví šeptem každou ženu v místnosti. Pokud takové oslovení, není opravdu originální, nápadité, vtipné a příjemné, těžko na ně žena vstřícněji zareaguje. Pokud je dokonce vtíravé, může se tazatel dočkat i velmi příkré odpovědi. Jak takové originální oslovení vypadá? Tak to vám nepovím, snažte se sami, jinak by to nebylo originální :o)

Ale rozhodně neuspějete hláškou ve stylu: „Klekám na kolena a poníženě Vás prosím o možnost být k Vašim službám. Prosím smilujte se nad zmetkem pro kterého by bylo ctí smět olízat Vaše nožky“ Zamyslete se a uvažujte logicky. – z jakého důvodu by se měla žena, navíc žena dominantní, která je středem pozornosti všech submisivních mužů v místnosti, zajímat o někoho, kdo sám sebe prezentuje jako ubohé nic ?

Proč by měla dominantní žena svůj čas a svou pozornost věnovat někomu, kdo za to zcela evidentně podle vlastních slov vůbec nestojí? Každý člověk chce pro sebe to nejlepší, proč tedy někdo předpokládá, že dominantní žena se spokojí s ubohým tvorem bez kapky vědomí si vlastní hodnoty a vstoupí s ním dokonce ve vztah ?

Pokud bychom tuhle myšlenku dotáhli ad absurdum, vyšlo by z toho jediné – žena, která by byla okouzlena podobným oslovením, je buď sama natolik bezcenná, že si uvědomuje, že na nic lepšího nedosáhne, nebo natolik omezená, že jí to stačí…

Demagogie ? Možná. Ale pokud tolik mužů usiluje o navázání vztahu s někým, komu chtějí říkat Paní a chtějí jim projevovat oddanost a úctu, proč neuvažují nad tím, jakou hodnotu jejich oddanost a úcta má?

Tak jak na to? Zapojte se do hovorů na skle, projevte se jako vtipní, inteligentní, seriozní a zábavní společníci.A hlavně netlačte na pilu ! Mluvte s každým, nejen s dominantními ženami, povídejte si i se subinkami i s ostatními muži. Ukažte, že jste schopni mluvit a žertovat na jakékoliv téma, nejenom tom, co vás vzrušuje:-) Diskutujte v diskusních fórech na konkrétní témata a nestěžujte si pořád a nestavte se do pozice chudáků, co je nikdo nechce – pak je fakt nikdo chtít nebude.

Dostanete se do povědomí BDSM pozitivních lidí a určitě se za vás někdo z nich zaručí na nějaký sraz. Choďte na ně ( ale nečekejte, že si vás z toho prvního některá dáma odvede na vodítku ).Tímto dosáhnete toho, že vás budou znát. A k vašemu nicku, si přiřadí konkrétní tvář. A až budou hledat nějakého subíka, třeba si vzpomenou na toho sympaťáka, co se na ni usmíval na minulém srazu a začne si s ním povídat víc, soukromě a mnohem raději, něž se probírat těmi neznámými loudily, co ji dnes a denně obtěžují na chatech…

Pokud se tedy zadaří a zaujmete nějakou dominantní ženu, nejásejte předčasně, je tu jeden z mnoha problémů. Vím, že tohle je nepopulární aspekt a hodně lidem šlápnu na kuří oko, ale nejhorším nepřítelem D/s vztahu je to, že toužící submisivové do D/s vztahů vstupují většinou bez ohledu na vlastnosti budoucí partnerky a na vzájemnou shodu ve všech možných oblastech. Tedy kromě jedné a tj. ochoty do D/s vztahu vstoupit, tedy sexuálního zaměření…

Tomuto se potom podřizuje všechno… Bývá to velmi často jediným kritériem… co na tom, nemáme podobný hodnotový žebříček, co na tom, že ona ráda a často chodí do společnosti a on si raději přerovnává svou sbírku známek, ona nechce děti, on by jich rád spoustu, ona chce žít ve městě, on na vesnici, že je mezi námi kolosální věkový rozdíl, zákonitý manžel, dvě děti a další tři subíci… hlavně, že je dominantní

Žádný plnohodnotný vztah nemůže založen jen a pouze na tom, že jeden je dominantní a druhý submisivní, je to stejně absurdní, jako domnívat se, že pevnost vztahu zaručí to že jeden je muž a druhá žena… a že dá luž se všechno poddá.

Ne, nepoddá! Ani jeden z výše uvedených rozporů není nepřekonatelný (nehodlám rozebírat něco jako morální aspekty, konflikt mezi svobodou a zodpovědností si každý vyřešte sám a mně si pak stěžovat nechoďte ), ale dobře si srovnejte nakolik se shoduje to co po čem toužíte s tím, co můžete mít.

D/s vztah musí čelit naprosto stejným problémům jako vztah vanilkový a NAVÍC ještě problémům zcela specifickým, které vyplývají právě z jeho typu. To, že pevné D/s vztahy existují je důkazem toho, že to jde, ale tyto pevné vztahy jsou založeny v první řadě na vzájemné lásce, ctě, přátelství a na nezkresleném vnímání reality. Ale jestli je takový vztah vaším cílem stojí asi za to myslet hlavou.. tedy… aspoň „také hlavou“… :-)

Tohle asi není univerzální návod „Jak sobě opatřiti dominu snadno a rychle“, určitě je dost žen, které si subíka hledají jinak, ale hodně jich také uvažuje podobně jako já. Tak si tak nějak přeberte, a popřemýšlejte…