Kdo je kdo aneb okénko dinosaurů

Tak jako vše kolem nás, i česká BDSM scéna se vyvíjí, a na jejím vývoji a formování se od jejího počátku až do dnešní podoby podílelo velké množství lidí. Někteří přišli a zase odešli, jiní přišli a zůstávají, s některými se už, bohužel, nikdy nesetkáte. U jiných by se možná dalo mluvit i o štěstí.

Na jména dinosaurů narazíte v nejrůznějších článcích, na setkáních a srazech. Při veselém vzpomínání nad sklenkou, při diskusích, které dodnes vyvolávají bouřlivé emoce. Světe div se, některé dinosaury můžete potkat i face to face. A co mají společného? Jsou živým důkazem toho, že i s úchylkou se dá normálně žít, budovat kariéra. Lze mít fungující rodinu, vychovávat ze svých potomků sebevědomé a otevřené osobnosti.

Tito lidé, dinosauři BDSM scény, které Vám představíme, jsou důkazem toho, že být úchyl neznamená odsouzení k životu na okraji společnosti. Ukazují, že osobní, ale i veřejný, commingout může být řešením paranoidních depresí z prozrazení.

Těmto lidem vděčíme za mnohé. Za informace vykoupené omyly, za sdílené zkušenosti. Za pomalu se měnící přístup veřejnosti. Toto jsou velikáni BDSM.

GRIMM

Díky své výšce těžko přehlédnutelný pohodář, kterého většinou uvidíte buď se sklenkou dobrého červeného anebo s notebookem. :-)) Věčně usměvavý, pořád v pohodě a v klidu. Mezi úchyly je od dob Staré pošty. Za léta co ho znám si nevybavuji, že bych ho viděla rozčíleného nebo naštvaného.

Číst dál...

FELIX aka PAVEL ŠŤASTNÝ, 50 let, publicista, tři dospělé děti

Člověk, jehož tvář znají asi všichni milovníci spankingu, nerozlučně spjatý s filmy z „lupusí“ produkce. Prvně se mezi úchyly objevil v devadesátých letech minulého století. Pohodář, kliďas a svou podstatou velice jemný a hodný člověk (tohle berte s rezervou, já pro něj mám trochu slabost.:-)

Číst dál...

Muflonek

Usměvavá blondýnka s velkýma očima a dobráckým úsměvem. Asi jako první dovedla od teorie k praxi pojem „Harém dominantů“. Mezi úchyly se objevila poprvé na začátku milénia a funguje dodnes. Občas je možné ji potkat ve čtvrtek v Ateliéru, více ale na privátních akcích.

Číst dál...

Další články...

  1. Lady Nuf
  2. Liina