Kam dál

V tomto rozcestníku jsme pro vás shromáždili odkazy na servery s tematikou BDSM, které jsou podle našeho názoru významné nebo něčím zajímavé. Některé žijí rušným životem, některé existují již jen ve víceméně zakonzervované formě, ale i přesto mají stále velkou informační hodnotu, kterou mohou nabídnout dnešním nováčkům.

Rozcestník

Komunitní a osobní weby

bdsm.cz – Asi nejstarší fungující stránky, o jejich chod se už léta stará Altair a doplňuje na něj v nepravidelných intervalech povídky a své úvahy.

Eleferno.cz – Stránky, které by neměl vynechat nikdo, koho zajímá elektrotortura, potřebuje se dozvědět jak je to s bezpečností a praktickým využitím elektrických „udělátek“ a třeba také jak si něco vyrobit sám z dostupných zdrojů.

BDSMKlub.cz – Stránky klubu Ateliér. Najdete na nich seznam akcí, které klub pořádá, na které se po registraci můžete přihlásit.

Leathers.cz – Tyto stránky doporučujeme všem klukům, jejich fetišem je kůže

BDSMLife.CZ – V této chvíli asi nejživější komunitní server, největší seznamka, mnoho diskuzí k věci i od věci, možnost číst názory jednotlivých lidí a na základě toho si formovat názor svůj.

Sexy Pláštěnky.cz – Web pro milovníky pláštěnek a igelitu (ale i jiných materiálů).

Jsem-Pes.cz – Stránky kluka, slyšícího na jméno Igy. Zabydleli se na nich všichni komunitní pejskaři, ať už pejsci a štěňata a nebo jejich majitelé.

Spankingtube.com – Krátká i delší videa pro milovníky spankingu. Od soft až po vysloveně hard záležitosti.

Lancelot – Lancelot je zajímavý mladý muž, který na svých stránkách kromě odborných pojmů prezentuje své názory na submisivitu, má literární okénko, kde najdete odkazy i hodnocení knih, ve kterých je zmínka BDSM.

tabron.cz – Stránky, kde najdete úvahy ale i příběhy (reálné i smyšlené) z pera dámy, která si říká Tabron a rozhodně má svému okolí co říci.

FETISH.DARKCLUB - Web, na kterém najdete informace o připravovaných fetishsrazech,ať už je váš fetish zaměřený na jakýkoliv materiál

Kam na nákupy

BDSMshop.cz – E-shop, který patří Nenufer, rozumné ceny, příznivá kvalita.

Samurai – E-shop mistra Samuraje, výrobce kožených hraček za ceny víc než lidové. Po domluvě vám na zakázku vyrobí i hračky, které nejsou ve stálé nabídce.

YELEN – Sháníte něco na sebe z lacku, igelitu či jiného fajnového materiálu? Tady si vybere skoro každý.